Ośrodek wypoczynkowy LEGOLAND Billund Resort

Ośrodek wypoczynkowy LEGOLAND® Billund Resort to wspaniałe miejsce do spędzenia najlepszego urlopu wraz z rodziną. Ośrodek oferuje wiele atrakcji, takich jak pierwszy na świecie LEGOLAND®, olbrzymi park wodny w Lalandii®, nowe centrum nauki LEGO House oraz egzotyczne zwierzęta w ZOO® GIVSKUND.

 

Ośrodek położony jest na wybrzeżu kontynentalnej Jutlandii i posiada ponad 100 różnych atrakcji, które wypełnią Twojej rodzinie czas. Do ośrodka wypoczynkowego LEGOLAND Billund Resort można dojechać z lotniska Billund.

 

Jeśli zatrzymasz się w jednym z naszych ponad 180 ośrodków wypoczynkowych LEGOLAND Billund Resort, otrzymasz darmową przepustkę Be Happy. Odkryj wszystko to, co ośrodek ma do zaoferowania i baw się dobrze!

LEGOLAND®

W LEGOLAND® jeszcze więcej atrakcji! Z okazji pięćdziesiątych urodzin parku mamy w tym roku nową atrakcję - Latającego Orła który przewiezie Cię pokazując po drodze wszystkie wspaniałe zwierzęta preryjne LEGO®.

 

Możesz zobaczyć ponad 65 milionów klocków LEGO ze szczytu LEGOTOP lub wskoczyć do pociągu LEGO i udać się do kolejnej ekscytującej atrakcji.

 

Kiedy będziesz gotowy do akcji, możesz walczyć ze złem w świetnie wyglądającej trójwymiarowej projekcji LEGO NINJAGO The Ride lub swobodnie spaść w Polarnym X-plorerze. W LEGOLAND czekają na Ciebie szalone atrakcje.

Oferta Be Happy Pass: Zniżka po zakupie LEGO® wall

LALANDIA

Zabierz swoją rodzinę na odkrywanie ulubionych miejsc dzieci tam, gdzie niebo jest zawsze niebieskie. Odkryj piękną śródziemnomorską wakacyjną atmosferę w hotelu Plaza i delektuj się wspaniałą kolacją z rodziną.

 

Wiele atrakcji dla całej rodziny, a w tym: Monky Tonky Land, mini-golf, kręgielnia, Winter World, hala sportowa i centrum fitness. Nie należy zapominać o największym parku wodnym w Skandynawii, Lalandia Aquadome, w którym będziesz miał zapewnioną rozrywkę w wodzie podczas całego pobytu.

Oferta Be Happy Pass: Bezpłatna jazda na łyżwach o wartości 120 DKK

LEGO® House

Czy jesteś gotowy na niezapomniane wrażenia ze świata LEGO?  W LEGO House znajdziesz miliony klocków lego, w które możesz grać na niezliczoną ilość sposobów. Zaprogramuj swoje roboty w Robo Lab. Nakręć swój własny film w Story Lab.

 

Skonstruuj przepiękną rybę w Fish Designer i zobacz jak ożywa w cyfrowym akwarium. Te i wiele innych atrakcji znajdują się na 12 000 m2 LEGO House.

Oferta Be Happy Pass: Bezpłatna ryba „Pick-a-model” (Wybierz model)

ZOO GIVSKUD

Wybierz się na safari swoim własnym samochodem lub wsiądź do autobusu safari i poznaj zwierzęta z czterech kontynentów.

 

Wybierz się na spacer po zoo, przemierzaj miliony lat wstecz i spotkaj ogromne dinozaury w parku dinozaurów oraz powróć do epoki lodowcowej oglądając emocjonującą wystawę. Wszystko to zawiera jeden bilet do ZOO GIVSKUD.

Oferta Be Happy Pass: Zostań pomocnikiem opiekuna zwierząt w zoo.

Tirpitz:

Pod pływającymi dachami spotkaj mamuty oraz Wikingów odbywając czterowymiarową podróż w czasie. Zbadaj bunkier i dowiedz się, jak zostać prawdziwym łowcą bursztynu.

Oferta Be Happy Pass: Zakup zestaw do łowienia bursztynu za pół ceny

Koldinghus:

W tym starym zamku tętni życie. Jest w nim pełno zajęć rycerskich oraz warsztatów kostiumowych. Ujrzysz w nim również królewskie klejnoty w pięknej scenerii.

Oferta Be Happy Pass: Spotkaj króla, stań się rycerzem i zabierz ze sobą pamiątkę

Ribe vikingecenter:

Oferta Be Happy Pass: Odnajdź króla i stań się częścią jego świty

Kongernes Jelling:

Jest to przeżycie dla wszystkich zmysłów oraz osób w każdym wieku. Zanurz się w świecie Wikingów- dotknij, poczuj i przeżyj go w uznanym za najlepszy kierunek turystyczny za rok 2017.

Oferta Be Happy Pass: Przeglądaj tajne pisma Bluetooth

Voldende, Fredericia:

W Europie trwała wojna, gdy chłopi, żołnierze i skazańcy zbudowali wał obronny Fredericia Rampart - jeden z najlepiej zachowanych w Europie. Jest w nim dużo miejsca do zabawy.

Oferta Be Happy Pass: Zabierz ze sobą do domu zestaw dla żołnierzy (karabin + czapka)