5 propozycji na Święta poza domem

Słabo ci na myśl o kolejnej przerwie świątecznej spędzonej w domu? Oto 5 propozycji na świąteczne wakacje...

Poleć do ciepłych krajów

Spędź Święta na Kanarach

Dlaczego? A: Chłodne Święta to smutne Święta. B: Wcale nie musisz drżeć z zimna. Poleć na Kanary i zażyj kąpieli słonecznej – wakacje w słońcu to zawsze dobry pomysł. 

Spędź białe Święta

Europa jest pełna pięknych jarmarków bożonarodzeniowych

Wybierz się do jednego z europejskich miast w drugiej połowie grudnia, aby zobaczyć jarmarki bożonarodzeniowe (otwarte aż do stycznia), które urzekają pięknem, a co najważniejsze, są SPRÓSZONE ŚNIEGIEM.

Nie obijaj się w domu – odpoczywaj aktywnie za granicą

Postaw na aktywny wypoczynek

Przeżyj niesamowite, podnoszące tętno przygody.  Pruj po alpejskich stokach na nartach bądź desce snowboardingowej. Wybierz się do obozu fitness na Lanzarote i surfuj na wybrzeżach Fuertaventury.

Zaproś Mikołaja do ciepłych krajów

Zaznaj zimowego słońca w Maroku

Nie chcesz czekać na Mikołaja w chłodzie?  Zaproś Rudolfa i spółkę do egzotycznego Maroka. 25 grudnia bazary Marrakeszu tętnią życiem, a wydmy Sahary zachwycają swym naturalnym pięknem. Po co komu karp, gdy ma się słońce? 

Wypocznij...

Zafunduj sobie wakacje ze spa

Ucieknij od świątecznego jedzenia i zafunduj sobie detox lub weekend ze spa w pięknym, zacisznym uzdrowisku. Od alpejskich kurortów spa po skąpane w słońcu ośrodki jogi, od relaksujących zimowych wakacji dzieli cię tylko kilka kliknięć. 

 

Zarezerwuj loty tutaj. 

 

- Fiona Hilliard